O nás - Autoškola MOSKAL - najobľúbenejšia autoškola v Martine (Vrútky)

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

O nás

Autoškola MOSKAL- Vaše najlepšie rozhodnutie


Predpokladom pre úspešné zvládnutie záverečnej skúšky o udelenie vodičského oprávnenia je absolvovanie potrebného počtu hodín teoretickej výučby,  a predpísaného počtu hodín praktických jázd. Záujemcom o kurz ponúkame možnosť výberu zo skupín:

  • A1 vozidlá s objemom do 125cm3 a výkonom do 11kW

  • B všetky vozidlá orkem A do 3,5t a prip. vozidlom do 750kg


Šoférovanie môže byť pre niekoho veľmi obtiažne, my ti však ukážeme tú správnu cestu ako na to

Autoškola MOSKAL je záruka kvalitného výcviku, trpezlivých inštruktorov a bezpečných a pohodlných vozidiel. U nás nájdete nielen prijateľnú cenu, ale aj skutočne kvalitnú výučbu. V mnohých autoškolách s vami teóriu "preletia" tak, aby dodržali počet hodín výučby podľa zákona, no u nás sa na týchto hodinách venujeme nielen učebnicovým poučkám, ale skutočne praktickým radám do života motoristu.
V dnešnej dobe nájdete v MARTINE množstvo autoškôl, ktoré lákajú študentov na extrémne nízku cenu. Je dôležité vedieť, že cena nie je hlavný faktor, ktorý by ste mali brať do úvahy pri vašom rozhodvaní. Azda najdôležitejší je okrem kvality celej výučby priestor, ktorý dostávate vy - študenti. U nás hodiny výcviku neskracujeme. Trpezlivosť a ústretovosť je u nás samozrejmosťou.

Autoškola Moskal  má na trhu dlhoročnú tradíciu a je tu pre Vás už od roku 1997

Od roku 1997 sme vyškolili tisíce našich žiakov  ktorý sa po absolvovaní kurzu v našej autoškole úspešne začlenili medzi vodičov. Rýchlo sme sa stali vyhľadávanou autoškolou práve preto ,že od samého začiatku sme sa snažili naším žiakom vytvoriť pohodové prostredie ,v ktorom sa sami budú cítiť dobre a budú sa mocť  naplno a s radosťou venovať  výučbe,ktorá je poskytovaná na profesionálnej úrovni inštruktormi s dlhoročnou praxou.Sami dobre viete že zvládať autoškolu v ktorej zistíte ,že sa necítite dobre alebo sa bojíte chodiť na jazdy lebo tam na Vás bude niekto kričať musí byť ten najhorší zážitok aký si može žiak z autoškoly odniesť.A práve toto sa Vám u nás nemože stať, preto že od začiatku vnímame našich žiakov ako našich budúcich kolegov na cestách ale hlavne ako ĺudí ,ktorých chceme naším ľudským prístupom k výučbe naučiť bezpečne jazdiť a zvládať situácie v cestnej premávke. Od začiatku je to o našej a vašej spolupráci a bez toho aby ste sa u nás necítili dobre nemožme  očakávať žiadne dobré výsledky. A preto je našou prioritou Vaša spokojnosť lebo len tak možme spolu dosiahnuť to pre čo ste k nám prišli.
Myslím že ste už o nás počuli od svojich známych a budeme len radi, ak Vás osobne budeme mocť presvedčiť  o našich kvalitách a v neposlednom rade o tom čo tu píšeme. Už viac ako 14 rokov poskytuje AUTOŠKOLA MOSKAL kvalitný výcvik pre uchádzačov o VP, skupín A1, B, pričom aktuálny počet našich spokojných žiakov  presahuje hranicu niekoľkých tisícov. Odbornosť, profesionalita a ľudský prístup nám umožňujú, aby sa z našich študentov, žiadateľov o VP, stali hrdí držitelia tohto oprávnenia a zodpovední vodiči.

V roku 2011 sa Autoškola MOSKAL  presťahovala, do zrekonštruovaných a moderne vybavených priestorov. Vďaka trpezlivosti a individuálnemu prístupu ku klientom, sme sa stali jednou z najvyhľadávanejších MARTINSKÝCH autoškôl.

Naše výhody....

a_ výhodné ceny, zľavy pre študentov

a_ praktické jazdy na moderných vozidlách OPEL, HYUNDAI, ŠKODA, FIAT  
a_ dodržanie plného počtu vyuč. hodín praktických jázd a výučby teórie podľa učebných osnov
a_ vlastné autocvičisko
a_ máme vlastný moderný autotrenažér
a_ bezplatne zapožičiavame študijné materiály
a_ individuálny prístup k našim žiakom, jazdy počas celého dňa, cez víkendy a sviatky
a_ výučba teóriev hodinách, ktoré vyhovujú študentom aj pracujúcim
a_ nové a moderne vybavené priestory učebne
a_ profesionálny tým inštruktorov s dlhoročnými skúsenosťami

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky